Tož tedy vítejte

Takže: rozhodl jsem se vrátit k blogování. Je to už drahně let, co jsem něco podobného provozoval naposledy, ale v poslední době jsem čím dál častěji cítil, že mi trochu chybí nějaká platforma, kde bych se mohl vyjádřit (a kde by to mělo trošku delší trvanlivost, než okamžitě v prachu minulosti mizící příspěvky na Facebooku).

Ne že bych si myslel, že by se svět bez mých moudrostí nedokázal v pohodě točit dál, ale nakonec touha občas něco říct, kterou by někdo shovívavější mohl nazvat tvůrčím přetlakem, někdo shovívavý trošku méně neukojeným latentním grafomanstvím, zvítězila.

Čemu se tu chci věnovat? Inu, bude to nejspíš do určité míry takové plácání pátého přes deváté. Nemám žádný jednotný koncept. Prostě se mi hlavou honí různé myšlenky, které si říkají o to, aby byla napsána. Možná to není bůhvíjaký koníček, ale prostě mne baví o věcech přemýšlet. A některým závěrům je v mé hlavě už poněkud těsno a chtějí ven.

Ne že bych si dělal nějaký patent na rozum, na stranu druhou je na tomto světě mnoho věcí, které jsou fascinující svou promyšleností, stejně jako těch, které jsou považovány tak či onak za normální a má hlava je jako normální ne a ne vstřebat. A jakkoliv je hospoda super platforma, kde se člověk může z lecčeho vykecat, někdy to prostě nestačí

Taky bych se chtěl dopředu omluvit tobě, potenciální čtenáři, za to, že ta témata většinou nejsou zas až taková řachanda, jakou bych si sám představoval, kdybych chtěl psát opravdu zábavný deníček. Ale co už člověk nadělá, nejen humorem živ je člověk.

Samotného mne zajímá, jak dlouho mne to bude bavit. Hromada starých blogerských bardů to již dávno zabalila a asi věděli proč. Inu, uvidíme, možná to tu umře do měsíce, třeba tu budu trousit rádobymoudra po léta, sám nevím. S největší pravděpodobností bude tento blok ovšem velmi nepravidelným občasníkem – jednou několik článků v těsném závěsu za sebou, podruhé dlouho nic.

Ať to tomu bude tak či onak, budu rád, když si to aspoň pár obětavců přečte. Jakkoliv mne od toho zkušenosti mnohých odrazují, pro začátek proto zkusím nechat i komentáře zapnuty. Měly-li by se stát polem neoraným pro troly, vypnout se dají vždy.

Taky jste si asi povšimli, že jsem si nějak dvakrát nehrál s designem. Popravdě, sám nevím, jak dlouho mne to bude bavit, takže zatím stačí, aby to bylo aspoň trošku čitelné. Časem tomu možná dáme nějaký líbivější kabát.

No a to by na úvod snad mohlo stačit. Jdeme na tedy na to…

Komentáře

Doposud nikdo nereagoval, můžete být první.
Komentáře k článku jsou uzavřeny.

Sdílejte na sociálních sítích